Výstavní cyklus Monarchie Monarchie Monarchie  
česky /english
  

Člověk ve fotografii

Výstavní cyklus Monarchie byl ukončen. Nenechte si ujít výstavy z nového cyklu Peníze, který probíhá v objektech Národního muzea v sezóně 2013-2014. Více na penize.nm.cz 

Fotografie, zdánlivě autentické zobrazení skutečnosti, existuje již plných 185 let. Je to velmi krátká doba ve srovnání s malířstvím či grafikou, a přesto je dnes považována za umění. Fotografie je ale i součástí každodenního života společnosti i jednotlivců. Výstava Člověk ve fotografii se věnuje právě tomuto aspektu a představí vám každodennost v letech 1848 až 1918 v různých podobách a situacích.

Od 13. 12. 2012–29. 9. 2013 / Nová budova Národního muzea

Na výstavě budou prezentovány fotografie z oblasti kultury, sportu, cestování nebo rodinných slavností či nezvyklých situací. Součástí výstavy se může stát i Vaše rodinná fotografie!

Zapojte se! Princip je jednoduchý – stačí nahrát naskenovanou fotografii svých předků ve formátu jpg prostřednictvím tohoto formuláře . Při nahrávání fotografie je potřebné vyplnit povinná políčka s hvězdičkou se základními kontaktními údaji a souhlas se zveřejněním fotografie na výstavě. Vybrané fotografie se stanou součástí výstavy a budou pravidelně obměňovány.

 
Mapa webu  O webu  Kontakt Tisk Facebook Facebook Youtube Youtube Twitter Twitter © 2012–2018 Národní muzeum
vyrobila